جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 72930
  تاریخ انتشار : 25 فروردین 1394 13:23
  تعداد بازدید : 531

  نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه

  حمایت قوه قضاییه از سرمایه گذاری بخش خصوصی برای اشتغال مولد زندانیان

  حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژیه گفت:حدود 50 هزار زندانی در بخش تولیدی و غیرتولیدی مشغول به کار هستند که قطعا اگر بخش خصوصی برای ایجاد مشاغل تولیدی برای زندانیان سرمایه گذاری کند، ما هم حمایت خواهیم کرد.

   به گزارش خبرگزاری میزان، حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژیه در ادامه هفتاد و هفتمین نشست خبری سخنگوی دستگاه قضا در خصوص اینکه آیا قوه قضاییه برای افزایش تولید در کشور از نیروی زندانی استفاده می کند یا خیر گفت: افرادی در بخش خصوصی در جهت همکاری در این زمینه آمدند؛ ولی فقط در مقام حرف بود و در عمل کاری نکردند تا در این زمینه سرمایه گذاری کنند.سازمان زندانها و بنیاد تعاون تلاش می کنند که این اقدامات صورت گیرد،اما تلاش آنها کافی نیست و بنده معتقدم اگر بتوانیم همه زندانیان را با حرفه های مختلف آشنا کنیم هم به نفع آنها و هم به نفع خانواده هایشان است.

  وی افزود: سازمان زندان ها آماری داده بود که حدود 50 هزار زندانی در بخش غیرتولیدی مشغول به کار هستند. قطعا اگر بخش خصوصی سرمایه گذاری کند ما هم کمک می کنیم و از آنها حمایت خواهیم کرد.

  سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه پنجشنبه گذشته فردی از فعالان اصلاح طلب اصفهان به دلیل هماهنگ کردن عده ای برای حضور در مجلس ترحیم مادر رییس دولت اصلاحات دستگیر شده است، گفت: هیچکس با این عنوان بازداشت نمی شود؛ مگر اینکه کار خلافی را انجام داده باشد.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28651242
اکنون :
94