جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 55152
  تاریخ انتشار : 17 تیر 1393 13:39
  تعداد بازدید : 424

  اعزام زندانی به مراجع قضایی برای حل مشکلات از سیاست های ماست

  معاون قضایی ندامتگاه قزلحصار گفت: اعزام به مراجع قضایی به منظور حل مشکلات یکی از سیاست های کلان سازمان زندان هاست که از ابتدای سال جاری 5 هزار و 759 مددجوی قزلحصاری با درخواست مراجع ذی صلاح اعزام شدند.

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علیرضا گرامی اعزام مراجع قضایی در چارچوب دستورالعمل و بخشنامه ابلاغی را جزء اصول حقوق شهروندی دانست و افزود: با عنایت به اینکه اعزام به مراجع قضایی بخشی از زمینه آزادی مددجو را فراهم می کند در سه ماهه ابتدایی سال جاری واحدهای قضایی و یگان اعزام و بدرقه ندامتگاه خدمات شایسته ای را به مددجویان ارائه کرده است.

  گرامی گفت: مراجع ذیصلاح قضایی با معرفی مددجو به زندان جهت طی پروسه قضایی و تحقیقات برای تفهیم اتهامات مددجو را به دستگاه قضایی احضار می کند و متولیان اصلاح و تربیت موظفند با رعایت نکایت امنیتی مددجو خواسته شده را اعزام کنند.

  وی گفت: با توجه به محدویت های درون سازمانی ما به عنوان ضابطین قضایی مکلفیم با اعزام به موقع مددجو ضمن رفع تکلیف حکم قضایی زمینه آزادی آنان را مهیا سازیم.

  بر اساس این گزارش، طی سه ماه ابتدایی سال جاری با همت یگان حفاظت ندامتگاه قزلحصار میانگین روزانه 120 مددجو بنا به درخواست مراجع قضایی به دادگاه های شهرستانها و استان تهران اعزام شدند.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28651242
اکنون :
78