جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 55072
  تاریخ انتشار : 16 تیر 1393 14:13
  تعداد بازدید : 535

  رئیس کل دادگستری استان کرمان تاکید کرد

  ضرورت رسیدگی ویژه به معوقات بانکی

  رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: بانک ها نیز در حوزه معوقات کلان از صداقت لازم برخوردار نیستند و مصالح و منافع مشتریان خود را بر مصالح و منافع بانک ترجیح می دهند.

  به گزارش باشگاه خبرنگاران، حجت الاسلام والمسلمین "علی توکلی" با اشاره به طرح نظارت در قوه قضاییه تاکید کرد: اگر مراجع نظارتی و مدیران، هرکدام در حوزه خود به نقش نظارتی خویش توجه می کردند، قطعا وضعیت بهتری داشتیم.

  وی مفاسد اجتماعی و مفاسد اقتصادی را ناشی از ضعف نظارت ها دانست و افزود: مدیران با مراجع نظارتی همکاری مناسبی ندارند و در مناقصات، قراردادها و مزایده ها، منافع اداره، اموال عمومی و دولتی مورد توجه قرار نمی گیرد و همه به دنبال منافع خود هستند.

  این مقام قضایی تصریح کرد: بانک ها نیز در حوزه معوقات کلان از صداقت لازم برخوردار نیستند و مصالح و منافع مشتریان خود را بر مصالح و منافع بانک ترجیح می دهند.

  وی در ادامه گفت: اولویت اصلی دادگستری رسیدگی به شکایات و دعاوی مختلف مردم در جهت احقاق حق و یا رفع خصومت می باشد و تمامی تلاش همکاران قضایی و اداری مجموعه دادگستری استان کرمان در این است که بتوانند مشکلات مردم را پاسخگو باشند.

  وی تاکید کرد: نکته دیگری که به صورت جدی مورد توجه دستگاه قضایی استان قرار دارد، استقرار امنیت اجتماعی و حمایت از نیروهای اطلاعاتی و انتظامی در این راستا است زیرا معتقدیم که بدون امنیت، هیچ خدمتی موثر و پایدار نخواهد بود.

  این مقام قضایی گفت: از تلاش تمامی همکاران قضایی و اداری در سطح استان تشکر می کنم زیرا قطعا اگر همکاری آنها نبود، توفیقات اینچنینی را نداشتیم.

  رئیس کل دادگستری استان اظهار داشت: تلاشگران حوزه قضایی و اداری دادگستری استان کرمان افرادی صبور و پرکار هستند و از سالم ترین پرسنل اداری این استان به شمار می روند که سلامتی و آرامش خود را فدای خدمت به شهروندان و ارباب رجوع می کنند.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28210862
اکنون :
33