جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 54909
  تاریخ انتشار : 15 تیر 1393 12:39
  تعداد بازدید : 460

  تشکیل دبیرخانه بررسی پیشنهادها در سازمان قضایی نیروهای مسلح

  با هدف اجرای نظام مشارکت کارکنان در تصمیم گیری ها، دبیرخانه بررسی پیشنهادها در سازمان قضایی نیروهای مسلح تشکیل شد.

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این دبیرخانه کار بررسی، تصویب و اجرایی کردن پیشنهادهای کارکنان را بر عهده خواهد داشت و زیر نظر کمیسیون تحول اداری در دفتر طرح و برنامه و بودجه سازمان قضایی نیروهای مسلح به فعالیت می پردازد.

  این پیشنهادها باید به اصلاح و بهبود روش ها در فرآیند قضایی و اداری و افزایش کارایی و اثر بخشی در دادسراها و دادگاه های نظامی و بخش های ستادی سازمان قضایی نیروهای مسلح کمک کند.

  پس از بررسی و تصویب پیشنهادها در این دبیرخانه، مطابق دستورالعمل "نحوه استقرار و تداوم نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها" پاداش ویژه ای به پیشنهاد دهندگان اعطاء می شود.

  مطابق دستورالعمل فوق، میزان پاداش پیشنهادهای کیفی بر اساس میزان تأثیر آنها در اجرای مطلوب و به هنگام برنامه های تحول اداری، افزایش بهره وری، بهبود فضای کار، بهبود ارائه خدمات، افزایش رضایتمندی مردم و کارکنان، تمرکز زدایی، بهبود ساختار سازمانی، بهبود فرآیند انجام کار و مانند اینها توسط دبیرخانه برآورد و تعیین می شود.

  پاداش پیشنهادهای کیفی می تواند به صورت غیر نقدی مانند اعزام به سفرهای زیارتی، اعمال تشویق های کتبی، اهدای کالا، درج امتیاز در فرم ارزشیابی، بهره گیری از ظرفیت های ماده 68 قانون مدیریت خدمات کشوری و مانند این ها باشد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28651242
اکنون :
96