جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 54846
  تاریخ انتشار : 14 تیر 1393 15:32
  تعداد بازدید : 442

  عضو کمیسیون حقوقی مجلس در گفتگو با باشگاه خبرنگاران عنوان کرد

  برخورد قاطع و بدون ملاحظه قوه قضاییه با بدهکاران دانه درشت بانکی

  عضو کمیسیون حقوقی مجلس نهم با اشاره به مبارزه با دانه درشت های بانکی گفت: برخورد قاطع با بدهکارانی که از بیت المال سهم می برند، اما کوچکترین بهره ای به کشور نمی رسانند، خواست اصلی مردم جامعه است.

  "محمد علی اسفنانی" عضو کمیسیون حقوقی مجلس، در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، با اشاره به تلاش جدی دستگاه قضا در مبارزه با دانه درشت های بانکی اظهار داشت: با توجه به اینکه نام 575 بدهکار دانه درشت بانکی به قوه قضاییه اعلام شده، این قوه بدون هیچ ملاحظه ای با این متهمین برخورد خواهد کرد. 

  وی با بیان اینکه وضعیت اقتصادی جامعه و معیشت مردم در تنگنا قرار دارد تصریح کرد: برخورد قاطع با بدهکارانی که از بیت المال سهم می برند، اما کوچکترین بهره ای به کشور نمی رسانند، خواست اصلی مردم جامعه است. 

  اسفنانی افزود: قوه قضاییه با نهایت بی طرفی و عدالت محوری پیگیر پرونده بدهکاران دانه درشت است و این موضوع اعتماد عمومی جامعه به دستگاه قضا را افزایش می دهد، چرا که قوه قضایه مرجع دادخواهی مردم است. 

  عضو کمیسیون حقوقی مجلس نهم در پایان با اشاره به اینکه برخورد با بدهکاران دانه درشت حائز اهمیت بسیاری است، خاطرنشان کرد: رسیدگی به پرونده دانه درشت های بانکی آثار و تبعات مطلوبی از حیت تنبیهی و تنبهی در داخل کشور و نقش بازدارندگی در عرصه های بین المللی دارد.   نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28651242
اکنون :
96