جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 43078
  تاریخ انتشار : 2 بهمن 1392 14:1
  تعداد بازدید : 611

  با تلاش شورای حل اختلاف صورت گرفت؛

  پایان اختلاف 15 ساله در شهرستان اشنويه

  رئیس دادگستری اشنویه اعلام کرد: با تلاش شبانه روزی شورای حل اختلاف نالوس، اختلاف 15 ساله ملکی در روستای دورود از توابع اشنویه با صلح و سازش طرفین ختم به خیر شد.

  به گزارش حوزه حقوقی قضایی باشگاه خبرنگاران، حجت‌الاسلام والمسلمین"باهنر"، با اشاره به پایان اختلاف 15 ساله اظهارداشت: با تلاش شبانه روزی شورای حل اختلاف نالوس، اختلاف 15 ساله ملکی در روستای دورود از توابع اشنویه با صلح و سازش طرفین ختم به خیر شد.

  رئیس دادگستری شهرستان اشنویه اظهار داشت: دو نفر از اهالی روستای دورود از توابع شهرستان اشنویه با مطرح کردن چندین پرونده به طرفیت یکدیگر در طی سال‌های گذشته و صدور احکام متعدد، مجدداً  بر سر اختلاف فی مابین طرح دعوا كردند و پرونده جهت ایجاد صلح و سازش به شورای حل اختلاف نالوس ارجاع شد.

  وی افزود: در نهایت با پیگری جدی شورای حل اختلاف نالوس این نزاع 15 ساله پایان یافت.

  گفتنی است؛ طی 9 ماهه سال جاری تعداد 2977 فقره پرونده به شعب شوراهای حل اختلاف شهرستان اشنویه ارجاع شده است که طی این مدت به همت اعضای افتخاری شورای حل اختلاف بیش از 1173 فقره پرونده(40 درصد پرونده‌های مختومه) با صلح و سازش اصحاب دعوی مختومه شده است و از طرح این دعاوی و پرونده‌های دیگر در محاکم و دادسرا جلوگیری شده است.
   
   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28210862
اکنون :
45