جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 43059
  تاریخ انتشار : 2 بهمن 1392 12:52
  تعداد بازدید : 505

  میرکوهی:

  درخواست ما دستگیری عاملان اصلی حمله تروریستی به سفارت ایران است

  معاون حقوقی و پارلمانی وزیر دادگستری با اشاره به حمله تروریستی به سفارت ایران در لبنان گفت که در سفر به لبنان، دستگیری هرچه سریعتر عاملان اصلی این حادثه را خواستار شدیم.

  80717619-4462799-1.jpg

  عبدالعلی میرکوهی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اظهار کرد: هیات قضایی با حضور نماینده‌ای از وزارت امور خارجه و یکی از قضات دادگستری و اینجانب به نمایندگی از وزارت دادگستری برای بررسی موضوع حمله تروریستی به سفارت ایران در لبنان به بیروت سفر کردیم و خواستار پیگیری هر چه سریعتر این پرونده و دستگیری عاملین آن شدیم.

   

  وی افزود: از مسئولان قضایی در لبنان درخواست کردیم که هر لحظه اطلاعات مربوط به پرونده سفارت لبنان را در اختیار ما قرار دهند.

   

  میرکوهی با بیان این که «ماجد الماجد» عامل اصلی این حمله تروریستی ظاهرا در اثر مرگ طبیعی فوت کرد، گفت: دو نفر دیگر که در این حمله انتحاری شرکت داشتند نیز فوت کردند.

   

  معاون حقوقی و پارلمانی وزیر دادگستری افزود: در دو حمله صورت گرفته مقابل سفارت ایران در لبنان، 27 نفر شهید و 104 نفر مجروح شدند که دو نفر از این شهیدان و 10 نفر از مجروحان از اتباع ایرانی و بقیه مجروحین و شهیدان از اتباع لبنانی، مردم عادی و محافظین سفارت و ... بودند.

   

  وی اظهار کرد: 4 نفر از کسانی که در این حمله تروریستی دخیل بودند، دستگیر شده‌اند.

   

   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28237239
اکنون :
50