جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 42989
  تاریخ انتشار : 1 بهمن 1392 14:45
  تعداد بازدید : 562

  رییس دادگستری اصفهان:

  اجرای احکام، قلب دادگستری است

  رییس کل دادگستری استان اصفهان گفت: محصول تمامی تلاش ها و زحمات کلیه قضات چه در دادسراها، محاکم بدوی، تجدیدنظر و دیوان عالی کشور به این اجرا ختم می شود.

  6-251.jpg

  به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، احمد خسروی با اشاره به جایگاه بالای اجرای احکام در دادگستری‌ها، بیان کرد: اجرای احکام قلب دادگستری است؛ زیرا محصول تمامی تلاش‌ها و زحمات کلیه قضات چه در دادسراها، محاکم بدوی، تجدیدنظر و دیوان عالی کشور به این اجرا ختم شده و نتیجه‌گیری نهایی در آن صورت می‌پذیرد.

   

  وی افزود: هرگونه کمبود و مشکلی در این واحد باعث ابتر ماندن این زحمات و به تبع آن عدم اجرای صحیح عدالت که هدف نهایی است، خواهد شد.

   

  خسروی استفاده از قضات و کارمندان با تجربه و کاردان را در اجرای احکام ضروری دانست و خاطرنشان کرد: خوشبختانه دادگستری اصفهان از این مزیت مهم برخوردار است، اما نیاز به تقویت و افزایش نیرو دارد.

   

  وی در ادامه ابراز امیدواری کرد که با جذب نیروهای جدید که در آینده نزدیک وارد دادگستری استان خواهند شد سهم خوبی به اجرای احکام تعلق خواهد گرفت و تا حدی زیاد مشکلات مرتفع خواهد شد.

   

  خسروی از تلاش‌های رییس و قضات اجرای احکام کیفری اصفهان که نتیجه آن مختومه شدن بیش از 4500 پرونده در دو سال گذشته بوده، تقدیر کرد.

   

   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28148613
اکنون :
33