جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 35674
  تاریخ انتشار : 22 مهر 1392 10:17
  تعداد بازدید : 392

  احمدی:

  جلسه مشترک مجلس و دولت برای بودجه 93 آغاز شد/ تاکید مجلس بر ارائه لایحه بودجه تا 15 آذر

  عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از آغاز جلسه مشترک اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس صبح امروز با معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور خبر داد.

  جلسه مشترک مجلس و دولت برای بودجه 93 آغاز شد/ تاکید مجلس بر ارائه لایحه بودجه تا 15 آذرعلی محمد احمدی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت از آغاز جلسه مشترک اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور خبر داد و گفت: بررسی بودجه 93، اصلاحیه بودجه 92 و ارائه بودجه در زمان مقرر از موارد مورد بحث در جلسه مشترک است.

  نماینده مردم دهلران، آبدانان و دره شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جزئیات جلسه گفت: این جلسه به منظور بررسی منابع بودجه 93 برگزار شده است.

  وی ادامه داد: جلسه مذکور در راستای  ارائه راهکارهایی برای تامین منابع بودجه 93 است به طوری که مشکلاتی که طی سال های اخیر در بودجه های سالانه با آنها مواجه بود مرتفع شود.

  این نماینده مردم با بیان اینکه مجلس در جلسه با دولت بر ارایه بودجه 93 در موعد مقرر یعنی 15 آذر تاکید خواهد کرد، افزود: سال های گذشته تاخیر در ارائه بودجه تبعات و آثار منفی به همراه داشت که در حال حاضر این آثار در جامعه قابل مشاهده است.

  عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تاکید کرد:  سردرگمی و بی نظمی در مسائل بودجه ای ناشی از تاخیر در ارائه بودجه های سالانه است.

  لازم به ذکر است این جلسه از ساعت 9 صبح آغاز و تا ساعت 12 ادامه خواهد یافت./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28651242
اکنون :
73