جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 35590
  تاریخ انتشار : 22 مهر 1392 9:59
  تعداد بازدید : 526

  دواتگری:

  1+5 ادبیات حقوقی را جایگزین ادبیات سیاسی کند

  عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم، با اظهار خوشبینی به دور تازه مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۵+۱، گفت: ۵+۱ می داند برای رسیدن به نتایج مثبت در مذاکره با ایران باید واقعیت های بین المللی و منطقه ای را بپذیرد و ادبیات حقوقی را جایگزین ادبیات سیاسی کند.

  1+5 ادبیات حقوقی را جایگزین ادبیات سیاسی کندبه گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛مهدی دواتگری،گفت: اگر 1+5 دست از بهانه تراشی بردارد روند مذاکرات غرب با ایران بر سر برنامه هسته‌ای تهران، نتیجه‌بخش خواهد بود.
  وی با بیان اینکه تعلیق غنی سازی،پیشنهاد خروج اورانیوم از ایران،تعطیلی فردو یا آب سنگین اراک از خطوط قرمز ماست،تصریح کرد:ایران در دور جدید مذاکرات قطعا از حقوق مسلم خود عقب نشینی نخواهد کرد.‌
  عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم در ادامه گفت وگوی خود با ایلنا با اشاره به احتمال آزادی زندانیان امنیتی در عید غدیر خم، گفت: عفو و تخفیف مجازات مجرمین و آزادی آن‌ها از اختیارات رهبری است و فضای امنیتی کشور نیز در حال حاضر بسیار مطلوب و با قوانین بین‌المللی مطابقت دارد.
  نماینده مردم شهرستان‌های عجب شیر و مراغه استان آذربایجان شرقی افزود: آزادی برخی از زندانیان به معنای تغییر در شیوه امنیتی کشور نیست، چرا که فضای امنیتی کشور مطلوب است و نیازی به تغییر در آن وجود ندارد.
  به گزارش ایرنا،دواتگری تصریح کرد: درخصوص تخفیف و یا عفو مجازات زندانیان قوه قضاییه تصمیم گیرنده نیست و تنها وظیفه تعقیب و مجازات را بر عهده دارد و عفو و تخفیف آن‌ها بر عهده رهبری است./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28651242
اکنون :
98