جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 26090
  تاریخ انتشار : 9 اردیبهشت 1392 9:44
  تعداد بازدید : 719

  با حضور در کمیسیون قضایی مجلس:

  وزیر دادگستری آخرین وضعیت پرونده فساد بزرگ مالی را تشریح می کند

  معاون حقوقی و امور مجلس وزیر دادگستری گفت:مرتضی بختیاری بعداز ظهر امروز - سه شنبه - با حضور در کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی، آخرین وضعیت پرونده فساد سه هزار میلیاردی را تشریح می کند.

   

  ˈعبدالعلی میرکوهیˈ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا افزود: وزیر دادگستری در راستای سئوال نمایندگان مردم مشهد و بروجرد درباره آخرین وضعیت پرونده فساد بزرگ مالی توضیحاتی ارایه خواهد داد.  *** پایان بررسی لایحه محکومیت های مالی؛

  این مقام مسئول در وزارت دادگستری ادامه داد: پس از پایان توضیحات وزیر دادگستری، چند ماده پایانی لایحه نحوه اجرای محکومیت های مالی در کمیسیون بررسی و به پایان می رسد.

  میرکوهی ادامه داد:این لایحه که شامل محکومیت های مالی همچون دیه، طلب، بدهی و ضرور و زیان ناشی از جرم است، پس از اتمام بررسی ها در کمیسیون قضایی به صحن علنی مجلس ارسال می شود.  *** آغاز بررسی لایحه ممنوعیت حمل سلاح سرد در مجلس؛

  معاون وزیر دادگستری از دیگر دستورات جلسه امروز - سه شنبه - کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی را آغاز بررسی لایحه ممنوعیت بکارگیری سلاح سرد و تشدید مبارزه با جرایم خشونت بار عنوان کرد.

  میرکوهی در ادامه به لوایح آیین دادرسی کیفری و قانون مجازات اسلامی که هم اکنون در شورای نگهبان به سر می برند اشاره کرد و گفت: لایحه قانون مجازات اسلامی برای پنجمین مرتبه به شورای نگهبان ارسال شده و به احتمال زیاد از سوی شورا تایید می شود زیرا ایراد اخیر شورای نگهبان یک مساله جزیی بود.

  معاون وزیر دادگستری تصریح کرد: لایحه آیین دادرسی کیفری نیز برای چهارمین مرتبه به شورای نگهبان ارسال شده و این لایحه نیز به احتمال زیاد تایید می شود.

   

  به نقل از:

  www.irna.ir


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28148613
اکنون :
39