جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 25926
  تاریخ انتشار : 5 اردیبهشت 1392 12:14
  تعداد بازدید : 525

  قیمت مسکن ویژه تهران اعلام شد

  قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در استان تهران اعلام کرد: قیمت واحدهای مسکن ویژه تهران حدود 250 میلیون تومان برآورد شده است.

   
   فریبرز واحدی با بیان اینکه مبلغ حدود 130 تا 150 میلیون تومان از این مبلغ در طول یک سال از متقاضیان دریافت می‌شود، گفت: مابقی قیمت هر واحد در اقساط 10 تا 12 ساله دریافت می‌شود.
   
  وی افزود: متقاضیان واجدالشرایط مسکن ویژه سایت تهرانسر می‌توانند از پنجشنبه از ساعت 8 تا 12 و از ساعت 13 تا 16 بعدازظهر برای بازدید واحدهای ساخته شده و در حال ساخت مراجعه کنند.
   
  واحدی با بیان اینکه اولین قسط این متقاضیان شهریورماه و قسط بعدی اسفندماه دریافت شد، گفت: متقاضیان واجد شرایط باید قسط سوم خود را اول خردادماه سال جاری پرداخت کنند.
   
  قائم مقام وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: تاکنون بیش از سه هزار و 500 متقاضی تاکنون مراجعه کرده‌اند که 1850 متقاضی واجدالشرایط و تایید مدرک شده‌اند.
   
  وی همچنین از ادامه ثبت‌نام واحدهای مسکن ویژه تهران در سایت تهرانسر خبر داد و گفت: فعلا این سایت باز است و متقاضیان می‌توانند ثبت‌نام خود را از طریق سایت مسکن ویژه تهران ثبت کنند.
   
  واحدی تاکید کرد: تاکنون دو هزار و 600 واحد برای ساخت درنظر گرفته شده که این میزان در ابتدا پنج هزار واحد در نظر گرفته شده بود.
   
   
  به نقل از :
  www.tabnak.ir


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28148217
اکنون :
34